Pompa wodna + zestaw paska rozrządu INA z pompą wodną 530037530

Proszę wybrać swój pojazd, aby sprawdzić, czy ta część samochodowa do niego pasuje. ( Znajdź swoje części zapasowe! )
INA 530 0375 30
Zestaw paska rozrządu + pompa wody
Numer artykułu: 530 0375 30
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z pompą wodną
  • Szerokość 1 [mm]: 25,00
  • Liczba zębów 1: 137
  • uwzględnić informację serwisową
  • Warunki: nowy
523,39 PLN
W magazynie
Darmowa wysyłka
Sposób płatności
  • Kupić autoczęści Rozrząd + pompa wody z pompą wodną przez PayPal
  • Kupić czesci samochodowe Rozrząd i pompa wody z pompą wodną 530 0375 30 przez kartę kredytową VISA
  • Kupić Auto Części INA Zestaw paska rozrządu + pompa wody 530 0375 30 przez kartę kredytową Master Card
  • Akceptujemy płatność Vorkasse za zakup części samochodowych
Odniesienia producenta
BMW11317805960
BMW11317805961
BMW11517805992
BMW7805960
BMW7805961
BMW7805992
CITROËN0816G7
CITROËN0816J6
CITROËN082988
CITROËN082989
CITROËN083048
CITROËN083049
CITROËN1201G1
CITROËN1201G9
CITROËN1201K8
CITROËN1609417680
CITROËN1609525680
CITROËN96413140
CITROËN96415393
CITROËN96457174
CITROËN9645717480
CITROËN96457175
CITROËN9645717580
CITROËN9654514780
FIAT1609417680
FIAT9400829889
FIAT9400830489
FIAT9467565880
FIAT9467615780
FIAT9641539380
FIAT9654514780
FORD1145947
FORD1145955
FORD1229723
FORD1232179
FORD1313842
FORD1351130
FORD1359934
FORD1364681
FORD1373250
FORD1430428
FORD1446647
FORD1481774
FORD1562503
FORD1678609
FORD1715839
FORD1753584
FORD1753585
FORD1753586
FORD2S6Q617AA
FORD2S6Q6B217AA
FORD2S6Q6B217AB
FORD2S6Q6B217AD
FORD2S6Q6B217AE
FORD2S6Q6M250AA
FORD3M5Q6K288AA
FORD3M5Q6K288AB
FORD3M5Q6K288CA
FORD3M5Q8591BB
FORD3M5Q8591BC
FORD3M5Q8591CA
FORD3M5Q8B596AA
FORD9648968580
FORD9659795080
FORD9V2Q6B214AA
FORD9V2Q6B217AA
FORD9V2Q8B596AA
FORDME3M5Q8591C2A
FORDME3M5Q8B596AA
MINI11317805960
MINI11317805961
MINI11517805992
MINI7805960
MINI7805961
MINI7805992
PEUGEOT0816G7
PEUGEOT0816J6
PEUGEOT082988
PEUGEOT082989
PEUGEOT083048
PEUGEOT083049
PEUGEOT1201G1
PEUGEOT1201G9
PEUGEOT1201K8
PEUGEOT1609417680
PEUGEOT1609525680
PEUGEOT96413140
PEUGEOT96415393
PEUGEOT96457174
PEUGEOT9645717480
PEUGEOT96457175
PEUGEOT9645717580
PEUGEOT9654514780
VOLVO30711068
VOLVO30711069
VOLVO30711527
VOLVO30751971
VOLVO30751981
VOLVO30777770
VOLVO31259239
VOLVO31316844
VOLVO31375338
Kompatybilne z samochodami
ZESTAW PASKA ROZRZĄDU + POMPA WODY 4005108599469 jest kompatybilny z następującymi modelami CITROEN:
ZESTAW PASKA ROZRZĄDU + POMPA WODY 4005108599469 jest kompatybilny z następującymi modelami FIAT:
ZESTAW PASKA ROZRZĄDU + POMPA WODY 4005108599469 jest kompatybilny z następującymi modelami FORD:
ZESTAW PASKA ROZRZĄDU + POMPA WODY 4005108599469 jest kompatybilny z następującymi modelami MINI:
ZESTAW PASKA ROZRZĄDU + POMPA WODY 4005108599469 jest kompatybilny z następującymi modelami PEUGEOT:
ZESTAW PASKA ROZRZĄDU + POMPA WODY 4005108599469 jest kompatybilny z następującymi modelami VOLVO:
Czy masz pytania dotyczące tego produktu?

Odpowiadamy na wszystkie często zadawane pytania w naszym dziale pytań i odpowiedzi (Q&A).
Zespół obsługi klienta Motordoctor.pl odpowie na Twoje pytanie.

Aby zadać pytanie, proszę wypełnić wszystkie pola!

Wyślij
Ocena produktu przez klienta INA 530 0375 30 Zestaw paska rozrządu + pompa wody
Ocena produktu przez klienta: INA 530 0375 30
Łączna ocena: +85
Cena
Jakość
Opakowanie
Producent
Gwarancja
ZaletyWady
+21 3-
+20 3-
+12 2-
+13 2-
+19 3-
Pompa wodna + zestaw paska rozrządu INA z pompą wodną 530037530
8.3 / 10
Korzystne Ceny

Znacznie obniżone ceny na wiele markowych części zamiennych

NIEZAWODNA WYSYŁKA

Livrare gratuită pentru comenzi peste 400 PLN

Szybka dostawa

Twoje zamówienie zostanie wysłane jak najszybciej po otrzymaniu płatności

SPOSÓB DOSTAWY

Już za kilka dni! UPS, GLS, DHL

Motordoctor.pl - Hotline und Support.Motordoctor.pl - Hotline und Support.
Lista życzeń 0 Zarejestruj się
0
Pozycje
#
0 PLN
Twój koszyk jest pusty