Pompa wodna + zestaw paska rozrządu CONTITECH Il. zębów: 145, załączana pompa wodna, ze zintegrowanym stykiem wyłączającym CT1168WP1

Proszę wybrać swój pojazd, aby sprawdzić, czy ta część samochodowa do niego pasuje. ( Znajdź swoje części zapasowe! )
CONTITECH CT1168K1
Zestaw paska rozrządu + pompa wody
Numer artykułu: CT1168WP1
  • Ilość zębów: 145
  • Szerokość 1 [mm]: 25
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: załączana pompa wodna, ze zintegrowanym stykiem wyłączającym
  • Wysokość opakowania [cm]: 24
  • Długość opakowania [cm]: 28
  • Szerokość opakowania [cm]: 17,5
  • Ciężar [kg]: 2,385
  • Warunki: nowy
997,64 PLN
W magazynie
Darmowa wysyłka
Sposób płatności
  • Kupić autoczęści Rozrząd + pompa wody Il. zębów: 145, załączana pompa wodna, ze zintegrowanym stykiem wyłączającym przez PayPal
  • Kupić czesci samochodowe Rozrząd i pompa wody Il. zębów: 145, załączana pompa wodna, ze zintegrowanym stykiem wyłączającym CT1168WP1 przez kartę kredytową VISA
  • Kupić Auto Części CONTITECH Zestaw paska rozrządu + pompa wody CT1168WP1 przez kartę kredytową Master Card
  • Akceptujemy płatność Vorkasse za zakup części samochodowych
Odniesienia producenta
AUDI038109454A
AUDI03L109244D
AUDI03L109244G
AUDI04L109119A
AUDI04L109119D
AUDI04L109243B
AUDI04L109243C
AUDI04L109243G
AUDI04L121011
AUDI04L121011E
AUDI058109244
AUDIN01508315
AUDIN0150833
AUDIN10444702
AUDIN10609201
AUDIN10675602
FORD1124944
FORDYM218A663AA
MITSUBISHIMN980103
MITSUBISHIMN980105
MITSUBISHIMN980296
VW038109454A
VW03L109244D
VW03L109244G
VW04L109119A
VW04L109119D
VW04L109243B
VW04L109243C
VW04L109243G
VW04L121011
VW04L121011E
VW058109244
VWN01508315
VWN0150833
VWN10444702
VWN10609201
VWN10675602
Kompatybilne z samochodami
ZESTAW PASKA ROZRZĄDU + POMPA WODY 4010858020033 jest kompatybilny z następującymi modelami AUDI:
ZESTAW PASKA ROZRZĄDU + POMPA WODY 4010858020033 jest kompatybilny z następującymi modelami SEAT:
ZESTAW PASKA ROZRZĄDU + POMPA WODY 4010858020033 jest kompatybilny z następującymi modelami SKODA:
ZESTAW PASKA ROZRZĄDU + POMPA WODY 4010858020033 jest kompatybilny z następującymi modelami VW:
Czy masz pytania dotyczące tego produktu?

Odpowiadamy na wszystkie często zadawane pytania w naszym dziale pytań i odpowiedzi (Q&A).
Zespół obsługi klienta Motordoctor.pl odpowie na Twoje pytanie.

Aby zadać pytanie, proszę wypełnić wszystkie pola!

Wyślij
Ocena produktu przez klienta CONTITECH CT1168WP1 Zestaw paska rozrządu + pompa wody
Ocena produktu przez klienta: CONTITECH CT1168
Łączna ocena:
Cena
Jakość
Opakowanie
Producent
Gwarancja
ZaletyWady
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Pompa wodna + zestaw paska rozrządu CONTITECH Il. zębów: 145, załączana pompa wodna, ze zintegrowanym stykiem wyłączającym CT1168WP1
0.0 / 10

Korzystne Ceny

Znacznie obniżone ceny na wiele markowych części zamiennych

NIEZAWODNA WYSYŁKA

Livrare gratuită pentru comenzi peste 400 PLN

Szybka dostawa

Twoje zamówienie zostanie wysłane jak najszybciej po otrzymaniu płatności

SPOSÓB DOSTAWY

Już za kilka dni! UPS, GLS, DHL

Motordoctor.pl - Hotline und Support.Motordoctor.pl - Hotline und Support.
Lista życzeń 0 Zarejestruj się
0
Pozycje
#
0 PLN
Twój koszyk jest pusty