Zestaw paska rozrządu + pompa wody VAICO V20-50106-BEK
z dźwignią napinacza, rolką napinającą, z pompą wodną, z uszczelnieniami, z rowkami, z termostatem, ze śrubami

Proszę wybrać swój pojazd, aby sprawdzić, czy ta część samochodowa do niego pasuje. ( Znajdź swoje części zapasowe! )
VAICO V2050061V20991278
Zestaw paska rozrządu + pompa wody
Numer artykułu: V20-50106-BEK
  • Długość [mm]: 2080
  • Liczba pasków: 2
  • z rolkami: 3
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z dźwignią napinacza, rolką napinającą, z uszczelnieniami, z pompą wodną
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubami, z rowkami, z termostatem
  • Rodzaj korpusu: z obudową
  • Temperatura otwarcia [°c]: 88
  • Koła pasowe: z kołem pasowym wielorowkowym
  • Tryb pracy: mechaniczne
  • Ilość żeber: 6
  • Materiał obudowy: Tworzywo sztuczne
  • Warunki: nowy
947,16 PLN
W magazynie
Darmowa wysyłka
Sposób płatności
  • Kupić autoczęści Rozrząd + pompa wody EXPERT KITS + z dźwignią napinacza, rolką napinającą, z uszczelnieniami, z pompą wodną, ze śrubami, z rowkami, z termostatem przez PayPal
  • Kupić czesci samochodowe Rozrząd i pompa wody EXPERT KITS + z dźwignią napinacza, rolką napinającą, z uszczelnieniami, z pompą wodną, ze śrubami, z rowkami, z termostatem V20-50106-BEK przez kartę kredytową VISA
  • Kupić Auto Części VAICO Zestaw paska rozrządu + pompa wody V20-50106-BEK przez kartę kredytową Master Card
  • Akceptujemy płatność Vorkasse za zakup części samochodowych
Odniesienia producenta
BMW11287780124
BMW11287786075
BMW11287786880
BMW11287786881
BMW11287799464
BMW11287807021
BMW11288477779
BMW11517514935
BMW11517789351
BMW11517790135
BMW11517790472KIT2
BMW11517791834
BMW11517801609
BMW11517805810
BMW11517805811
BMW7514935
BMW7780124
BMW7786075
BMW7786880
BMW7786881
BMW7789351
BMW7790135
BMW7790447
BMW7791834
BMW7799464
BMW7801609
BMW7805810
BMW7805811
BMW7807021
BMW8477779
MINI11287790447
MINI11287790448
MINI11287790450
MINI11288477780
MINI11517790135
MINI11517790472
MINI11517791834
MINI11517801609
MINI11517805810
MINI64557793608
MINI7790135
MINI7790448
MINI7791834
MINI7793608
Kompatybilne z samochodami
ZESTAW PASKA ROZRZĄDU + POMPA WODY 4062375211258 jest kompatybilny z następującymi modelami BMW:
Czy masz pytania dotyczące tego produktu?

Odpowiadamy na wszystkie często zadawane pytania w naszym dziale pytań i odpowiedzi (Q&A).
Zespół obsługi klienta Motordoctor.pl odpowie na Twoje pytanie.

Aby zadać pytanie, proszę wypełnić wszystkie pola!

Wyślij
Ocena produktu przez klienta VAICO V20-50106-BEK Zestaw paska rozrządu + pompa wody
Ocena produktu przez klienta: VAICO V20-50106-BEK
Łączna ocena:
Cena
Jakość
Opakowanie
Producent
Gwarancja
ZaletyWady
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Zestaw paska rozrządu + pompa wody VAICO V20-50106-BEK
z dźwignią napinacza, rolką napinającą, z pompą wodną, z uszczelnieniami, z rowkami, z termostatem, ze śrubami
0.0 / 10

Korzystne Ceny

Znacznie obniżone ceny na wiele markowych części zamiennych

NIEZAWODNA WYSYŁKA

Livrare gratuită pentru comenzi peste 390 PLN

Szybka dostawa

Twoje zamówienie zostanie wysłane jak najszybciej po otrzymaniu płatności

SPOSÓB DOSTAWY

Już za kilka dni! UPS, GLS, DHL

Motordoctor.pl - Hotline und Support.Motordoctor.pl - Hotline und Support.
Lista życzeń 0 Zarejestruj się
0
Pozycje
#
0 PLN
Twój koszyk jest pusty