Pasek klinowy STARK SKCB-0080030
965[mm]

Proszę wybrać swój pojazd, aby sprawdzić, czy ta część samochodowa do niego pasuje. ( Znajdź swoje części zapasowe! )
STARK SKCB-0080030
Pasek klinowy
Numer artykułu: SKCB-0080030
  • Długość [mm]: 965
  • Szerokość [mm]: 10
  • Warunki: nowy
22,47 PLN
(Cena za sztukę)
w tym 23% VAT, nie zawiera kosztów dostawy
Aktualnie niedostępne w sprzedaży
Ten produkt nie jest dostępny w naszym magazynie. Proszę o wybranie innego produktu.
Dodaj do koszyka
Sposób płatności
  • Kupić autoczęści Pasek klinowy 965[mm] przez PayPal
  • Kupić czesci samochodowe Pasek klinowy 965[mm] SKCB-0080030 przez kartę kredytową VISA
  • Kupić Auto Części STARK Pasek klinowy SKCB-0080030 przez kartę kredytową Master Card
  • Akceptujemy płatność Vorkasse za zakup części samochodowych
Odniesienia producenta
AUDI035145271J
BMW11511706710
BMW11511711091
BMW12311254885
BMW12311288475
BMW1706710
BMW1711091
CHRYSLERB0015386
CHRYSLERB0015387
DAIHATSU9932100961
DAIHATSU9932100966
DAIHATSU9932150956
DAIHATSU9932150966
DAIHATSU9952150959
DAIHATSU9952150961
FIAT4025787
FIAT5992345
HONDA31110671003
HONDA31110PA6661
HONDA31110PA6662
HYUNDAI2521132000
LANCIA2156019
MERCEDES-BENZ0079974392
MERCEDES-BENZA0079974392
NISSAN11720H9911
NISSAN11721H7200
NISSAN11721H7210
OPEL1340718
OPEL90352616
OPEL90410387
PEUGEOT575014
SEAT068903137D
TALBOT9226505
TALBOT9226506
TOYOTA9091602098
TOYOTA9091602123
TOYOTA9933260975
VAUXHALL1340718
VAUXHALL6352976
VAUXHALL8825967
VAUXHALL90169079
VAUXHALL90410387
VOLVO960285
VOLVO966911
VW021903137A
VW044903137
VW044903137L
VW068903137AA
VW068903137D
VW068903137T
Kompatybilne z samochodami
PASEK KLINOWY 4059191120680 jest kompatybilny z następującymi modelami AUDI:
PASEK KLINOWY 4059191120680 jest kompatybilny z następującymi modelami BMW:
PASEK KLINOWY 4059191120680 jest kompatybilny z następującymi modelami HONDA:
PASEK KLINOWY 4059191120680 jest kompatybilny z następującymi modelami PORSCHE:
PASEK KLINOWY 4059191120680 jest kompatybilny z następującymi modelami VOLVO:
PASEK KLINOWY 4059191120680 jest kompatybilny z następującymi modelami VW:
Czy masz pytania dotyczące tego produktu?

Odpowiadamy na wszystkie często zadawane pytania w naszym dziale pytań i odpowiedzi (Q&A).
Zespół obsługi klienta Motordoctor.pl odpowie na Twoje pytanie.

Aby zadać pytanie, proszę wypełnić wszystkie pola!

Wyślij
Ocena produktu przez klienta STARK SKCB-0080030 Pasek klinowy
Ocena produktu przez klienta: STARK SKCB-0080030
Łączna ocena:
Cena
Jakość
Opakowanie
Producent
Gwarancja
ZaletyWady
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Pasek klinowy STARK SKCB-0080030
965[mm]
0.0 / 10

Korzystne Ceny

Znacznie obniżone ceny na wiele markowych części zamiennych

NIEZAWODNA WYSYŁKA

Livrare gratuită pentru comenzi peste 360 PLN

Szybka dostawa

Twoje zamówienie zostanie wysłane jak najszybciej po otrzymaniu płatności

SPOSÓB DOSTAWY

Już za kilka dni! UPS, GLS, DHL

Podobne produkty
Motordoctor.pl - Hotline und Support.Motordoctor.pl - Hotline und Support.
Lista życzeń 0 Zarejestruj się
0
Pozycje
#
19-4872
0 PLN
Twój koszyk jest pusty