Pasek rozrządu STARK SKTIB-0780033
Il. zębów: 111

Proszę wybrać swój pojazd, aby sprawdzić, czy ta część samochodowa do niego pasuje. ( Znajdź swoje części zapasowe! )
STARK SKTIB-0780033
Pasek rozrządu
Numer artykułu: SKTIB-0780033
  • Liczba zębów: 111
  • Zazębienie: B
  • Szerokość [mm]: 17
  • Szerokość 1 [mm]: 17
  • Warunki: nowy
42,49 PLN
(Cena za sztukę)
w tym 23% VAT, nie zawiera kosztów dostawy
W magazynie
Sposób płatności
  • Kupić autoczęści Pasek rozrządu Il. zębów: 111 przez PayPal
  • Kupić czesci samochodowe Pasek rozrządu Il. zębów: 111 SKTIB-0780033 przez kartę kredytową VISA
  • Kupić Auto Części STARK Pasek rozrządu SKTIB-0780033 przez kartę kredytową Master Card
  • Akceptujemy płatność Vorkasse za zakup części samochodowych
Odniesienia producenta
CHEVROLET90410223
CHEVROLET96183353
CHEVROLET96352407
CHEVROLETD96352407
OPEL5636356
OPEL5636364
OPEL5636560
OPEL636372
OPEL636561
OPEL636566
OPEL6536364
OPEL90353179
OPEL90354782
OPEL90531677
OPEL90531678
ROVERGTB1310XS
VAUXHALL9128723
Kompatybilne z samochodami
PASEK ROZRZĄDU 4059191109487 jest kompatybilny z następującymi modelami BEDFORD:
PASEK ROZRZĄDU 4059191109487 jest kompatybilny z następującymi modelami CHEVROLET:
PASEK ROZRZĄDU 4059191109487 jest kompatybilny z następującymi modelami DAEWOO:
PASEK ROZRZĄDU 4059191109487 jest kompatybilny z następującymi modelami HYUNDAI:
PASEK ROZRZĄDU 4059191109487 jest kompatybilny z następującymi modelami OPEL:
PASEK ROZRZĄDU 4059191109487 jest kompatybilny z następującymi modelami VAUXHALL:
Czy masz pytania dotyczące tego produktu?

Odpowiadamy na wszystkie często zadawane pytania w naszym dziale pytań i odpowiedzi (Q&A).
Zespół obsługi klienta Motordoctor.pl odpowie na Twoje pytanie.

Aby zadać pytanie, proszę wypełnić wszystkie pola!

Wyślij
Ocena produktu przez klienta STARK SKTIB-0780033 Pasek rozrządu
Ocena produktu przez klienta: STARK SKTIB-0780033
Łączna ocena:
Cena
Jakość
Opakowanie
Producent
Gwarancja
ZaletyWady
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Pasek rozrządu STARK SKTIB-0780033
Il. zębów: 111
0.0 / 10

Korzystne Ceny

Znacznie obniżone ceny na wiele markowych części zamiennych

NIEZAWODNA WYSYŁKA

Livrare gratuită pentru comenzi peste 360 PLN

Szybka dostawa

Twoje zamówienie zostanie wysłane jak najszybciej po otrzymaniu płatności

SPOSÓB DOSTAWY

Już za kilka dni! UPS, GLS, DHL

Podobne produkty
Motordoctor.pl - Hotline und Support.Motordoctor.pl - Hotline und Support.
Lista życzeń 0 Zarejestruj się
0
Pozycje
#
27-4984
0 PLN
Twój koszyk jest pusty