Przegub mocujący / prowadzący MEYLE 3160100003/HD
zewnętrzny, Oś przednia, z lewej, os przednia, z prawej, Quality

Proszę wybrać swój pojazd, aby sprawdzić, czy ta część samochodowa do niego pasuje. ( Znajdź swoje części zapasowe! )
MEYLE MBJ0179HD
Przegub mocujący / prowadzący
Numer artykułu: 316 010 0003/HD
  • informacja uzupełniająca: Quality
  • Strona zabudowy: zewnętrzny, Oś przednia, z lewej, os przednia, z prawej
  • Wymiar gwintu: M12x1,5
  • Średnica [mm]: 49
  • wymagana liczba: 2
  • Wysokość [mm]: 76
  • Wersja wzmocniona
  • zalecana wymiana parami
  • z oznakowaniem ekologicznym: Neutralny klimatycznie
  • Warunki: nowy
Sposób płatności
  • Kupić autoczęści Przegub mocujący / prowadzący Quality, zewnętrzny, Oś przednia, z lewej, os przednia, z prawej przez PayPal
  • Kupić czesci samochodowe Przegub mocujący / prowadzący Quality, zewnętrzny, Oś przednia, z lewej, os przednia, z prawej 316 010 0003/HD przez kartę kredytową VISA
  • Kupić Auto Części MEYLE Przegub mocujący / prowadzący 316 010 0003/HD przez kartę kredytową Master Card
  • Akceptujemy płatność Vorkasse za zakup części samochodowych
Odniesienia producenta
BMW1096685
BMW1140398
BMW31121096685
BMW31121140398
BMW31126758510
BMW6758510
BMW (BRILLIANCE)1096685
BMW (BRILLIANCE)1140398
BMW (BRILLIANCE)31121096685
BMW (BRILLIANCE)31121140398
BMW (BRILLIANCE)31126758510
BMW (BRILLIANCE)6758510
MEYLEMBJ0179HD
Kompatybilne z samochodami
PRZEGUB MOCUJĄCY / PROWADZĄCY 4040074246863 jest kompatybilny z następującymi modelami BMW:
Czy masz pytania dotyczące tego produktu?

Odpowiadamy na wszystkie często zadawane pytania w naszym dziale pytań i odpowiedzi (Q&A).
Zespół obsługi klienta Motordoctor.pl odpowie na Twoje pytanie.

Aby zadać pytanie, proszę wypełnić wszystkie pola!

Wyślij
Ocena produktu przez klienta MEYLE 316 010 0003/HD Przegub mocujący / prowadzący
Ocena produktu przez klienta: MEYLE 316 010 0003/HD
Łączna ocena: +44
Cena
Jakość
Opakowanie
Producent
Gwarancja
ZaletyWady
+13 -
+10 2-
+7 1-
+7 1-
+7 1-
Przegub mocujący / prowadzący MEYLE 3160100003/HD
zewnętrzny, Oś przednia, z lewej, os przednia, z prawej, Quality
8.5 / 10
Korzystne Ceny

Znacznie obniżone ceny na wiele markowych części zamiennych

NIEZAWODNA WYSYŁKA

Livrare gratuită pentru comenzi peste 370 PLN

Szybka dostawa

Twoje zamówienie zostanie wysłane jak najszybciej po otrzymaniu płatności

SPOSÓB DOSTAWY

Już za kilka dni! UPS, GLS, DHL

Podobne produkty
Motordoctor.pl - Hotline und Support.Motordoctor.pl - Hotline und Support.
Lista życzeń 0 Zarejestruj się
0
Pozycje
#
92-2874
0
Twój koszyk jest pusty