Świeca żarowa DENSO DG-005

Proszę wybrać swój pojazd, aby sprawdzić, czy ta część samochodowa do niego pasuje. ( Znajdź swoje części zapasowe! )
DENSO DG-005
Świeca żarowa
Numer artykułu: DG-005
  • Długość całkowita [mm]: 92
  • Wymiar gwintu: M10x1.0
  • Napięcie [V]: 11
  • Rozmiar klucza: 10
  • Konstrukcja świec żarowych: świeca żarowa metalowa
  • Technika połączeń: Pin
  • Moment dokręcenia do [Nm]: 12
  • Moment dokręcenia od [Nm]: 10
  • Masa [g]: 25
  • dla numeru OE: N10140105
  • Wersja: Double coil
  • Warunki: nowy
40,68 PLN
(Cena za sztukę)
w tym 23% VAT, nie zawiera kosztów dostawy
W magazynie
Sposób płatności
  • Kupić autoczęści Świeca żarowa przez PayPal
  • Kupić czesci samochodowe Świeca żarowa DG-005 przez kartę kredytową VISA
  • Kupić Auto Części DENSO Świeca żarowa DG-005 przez kartę kredytową Master Card
  • Akceptujemy płatność Vorkasse za zakup części samochodowych
Odniesienia producenta
FORD1037204
FORD1669977
GENERAL MOTORS9110724
GENERAL MOTORS93189648
GENERAL MOTORS93196922
MITSUBISHIM883828
MITSUBISHIMW30756065
NISSAN1106500Q00
NISSAN1106500QAA
NISSAN1106500QAF
NISSAN1106500QAG
NISSAN11065BN701
OPEL1214020
OPEL1214082
OPEL4402724
OPEL4416912
OPEL88900722
RENAULT7700111323
RENAULT7701069730
RENAULT8200421091
RENAULT8200434855
RENAULT8200464077
RENAULT8200490950
RENAULT8671004853
SUZUKI1855067JG0
SUZUKI1855084A00
SUZUKI1855084A50
SUZUKI1855084A51
VOLVO30883828
VWN10140101
VWN10140102
VWN10140103
VWN10140104
VWN10140105
Kompatybilne z samochodami
ŚWIECA ŻAROWA 8717613000052 jest kompatybilny z następującymi modelami AUDI:
ŚWIECA ŻAROWA 8717613000052 jest kompatybilny z następującymi modelami DACIA:
ŚWIECA ŻAROWA 8717613000052 jest kompatybilny z następującymi modelami FORD:
ŚWIECA ŻAROWA 8717613000052 jest kompatybilny z następującymi modelami MITSUBISHI:
ŚWIECA ŻAROWA 8717613000052 jest kompatybilny z następującymi modelami NISSAN:
ŚWIECA ŻAROWA 8717613000052 jest kompatybilny z następującymi modelami OPEL:
ŚWIECA ŻAROWA 8717613000052 jest kompatybilny z następującymi modelami RENAULT:
ŚWIECA ŻAROWA 8717613000052 jest kompatybilny z następującymi modelami SEAT:
ŚWIECA ŻAROWA 8717613000052 jest kompatybilny z następującymi modelami SKODA:
ŚWIECA ŻAROWA 8717613000052 jest kompatybilny z następującymi modelami SUZUKI:
ŚWIECA ŻAROWA 8717613000052 jest kompatybilny z następującymi modelami VAUXHALL:
ŚWIECA ŻAROWA 8717613000052 jest kompatybilny z następującymi modelami VOLVO:
ŚWIECA ŻAROWA 8717613000052 jest kompatybilny z następującymi modelami VW:
Czy masz pytania dotyczące tego produktu?

Odpowiadamy na wszystkie często zadawane pytania w naszym dziale pytań i odpowiedzi (Q&A).
Zespół obsługi klienta Motordoctor.pl odpowie na Twoje pytanie.

Aby zadać pytanie, proszę wypełnić wszystkie pola!

Wyślij
Ocena produktu przez klienta DENSO DG-005 Świeca żarowa
Ocena produktu przez klienta: DENSO DG-005
Łączna ocena: +125
Cena
Jakość
Opakowanie
Producent
Gwarancja
ZaletyWady
+34 4-
+32 5-
+19 2-
+18 4-
+22 3-
Świeca żarowa DENSO DG-005
8.7 / 10
Korzystne Ceny

Znacznie obniżone ceny na wiele markowych części zamiennych

NIEZAWODNA WYSYŁKA

Livrare gratuită pentru comenzi peste 360 PLN

Szybka dostawa

Twoje zamówienie zostanie wysłane jak najszybciej po otrzymaniu płatności

SPOSÓB DOSTAWY

Już za kilka dni! UPS, GLS, DHL

Podobne produkty
Motordoctor.pl - Hotline und Support.Motordoctor.pl - Hotline und Support.
Lista życzeń 0 Zarejestruj się
0
Pozycje
#
35-4484
0 PLN
Twój koszyk jest pusty