Filtr, wentylacja przestrzeni pasażerskiej PURFLUX AHA244
Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5)

Proszę wybrać swój pojazd, aby sprawdzić, czy ta część samochodowa do niego pasuje. ( Znajdź swoje części zapasowe! )
PURFLUX AHA244
Filtr, wentylacja przestrzeni pasażerskiej
Numer artykułu: AHA244
  • Rodzaj filtra: Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5)
  • Długość [mm]: 265
  • Szerokość [mm]: 220
  • Wysokość [mm]: 20
  • Warunki: nowy
110,59 PLN
Aktualnie niedostępne w sprzedaży
Ten produkt nie jest dostępny w naszym magazynie. Proszę o wybranie innego produktu.
Dodaj do koszyka
Sposób płatności
  • Kupić autoczęści Filtr, wentylacja przestrzeni pasażerskiej Cabin3Tech+ Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5) przez PayPal
  • Kupić czesci samochodowe Filtr, wentylacja przestrzeni pasażerskiej Cabin3Tech+ Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5) AHA244 przez kartę kredytową VISA
  • Kupić Auto Części PURFLUX Filtr, wentylacja przestrzeni pasażerskiej AHA244 przez kartę kredytową Master Card
  • Akceptujemy płatność Vorkasse za zakup części samochodowych
Odniesienia producenta
FIAT55702468
FIAT77365764
GENERAL MOTORS13345949
GENERAL MOTORS1808012
GENERAL MOTORS55702468
GENERAL MOTORS6808623
Kompatybilne z samochodami
FILTR, WENTYLACJA PRZESTRZENI PASAŻERSKIEJ 3286066802445 jest kompatybilny z następującymi modelami ABARTH:
FILTR, WENTYLACJA PRZESTRZENI PASAŻERSKIEJ 3286066802445 jest kompatybilny z następującymi modelami ALFA-ROMEO:
FILTR, WENTYLACJA PRZESTRZENI PASAŻERSKIEJ 3286066802445 jest kompatybilny z następującymi modelami CITROEN:
FILTR, WENTYLACJA PRZESTRZENI PASAŻERSKIEJ 3286066802445 jest kompatybilny z następującymi modelami FIAT:
FILTR, WENTYLACJA PRZESTRZENI PASAŻERSKIEJ 3286066802445 jest kompatybilny z następującymi modelami OPEL:
FILTR, WENTYLACJA PRZESTRZENI PASAŻERSKIEJ 3286066802445 jest kompatybilny z następującymi modelami PEUGEOT:
FILTR, WENTYLACJA PRZESTRZENI PASAŻERSKIEJ 3286066802445 jest kompatybilny z następującymi modelami VAUXHALL:
Czy masz pytania dotyczące tego produktu?

Odpowiadamy na wszystkie często zadawane pytania w naszym dziale pytań i odpowiedzi (Q&A).
Zespół obsługi klienta Motordoctor.pl odpowie na Twoje pytanie.

Aby zadać pytanie, proszę wypełnić wszystkie pola!

Wyślij
Ocena produktu przez klienta PURFLUX AHA244 Filtr, wentylacja przestrzeni pasażerskiej
Ocena produktu przez klienta: PURFLUX AHA244
Łączna ocena:
Cena
Jakość
Opakowanie
Producent
Gwarancja
ZaletyWady
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Filtr, wentylacja przestrzeni pasażerskiej PURFLUX AHA244
Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5)
0.0 / 10

Korzystne Ceny

Znacznie obniżone ceny na wiele markowych części zamiennych

NIEZAWODNA WYSYŁKA

Livrare gratuită pentru comenzi peste 360 PLN

Szybka dostawa

Twoje zamówienie zostanie wysłane jak najszybciej po otrzymaniu płatności

SPOSÓB DOSTAWY

Już za kilka dni! UPS, GLS, DHL

Podobne produkty
Motordoctor.pl - Hotline und Support.Motordoctor.pl - Hotline und Support.
Lista życzeń 0 Zarejestruj się
0
Pozycje
#
49-5639
0 PLN
Twój koszyk jest pusty